Współpraca kluczem do wspólnego sukcesu

Amister to współpraca w rodzinnej atmosferze pełna wzajemnego zaufania pośród profesjonalistów. Prowadzimy dużą część projektów na terenie Polski, a także częściowo na terenie Europy. Współpraca z nami to gwarancja sukcesu. 

Dotacja na kapitał obrotowy dla AmiSter Sp. z o.o. Sp. k

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Przedsiębiorstwo AMISTER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa zrealizowało projekt w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 pt. „Dotacja na kapitał obrotowy dla Przedsiębiorstwa AmiSter Sp. z o.o. Sp. k” (Numer wniosku: POIR.03.04.00-24-0324/20).
Celem przedmiotowego projektu jest pomoc średnim przedsiębiorcom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej w związku z zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek wystąpienia pandemii COVID-19.
Efektem realizacji projektu jest utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstwa, w związku z negatywnymi skutkami pandemii COVID-19. Dofinansowanie przeznaczone jest na koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz te związane z finansowaniem kapitału obrotowego, tj. opłacenie mediów, najem powierzchni, zakup towarów czy ubezpieczenie działalności.
Okres realizacji: 01.07.2020-30.09.2020
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Działanie 3.4 „Dotacje na kapitał obrotowy”
 


  Zmniejsz rachunki za media dzięki AI

  Projekt:

  Opracowanie innowacyjnego systemu amiMeasure opartego na AI, optymalizującego efektywność energetyczną oraz emisję CO2

  Beneficjent: Amister sp. z o.o. sp. k.
  Wartość projektu: ok. 1,2 mln zł
  Dofinansowanie z RPO WSL: ok. 700 tys. zł
  Okres realizacji: IX 2020 – V 2022

   

  Przedmiotem projektu są prace ukierunkowane na opracowaniu autorskiego inteligentnego systemu opomiarowania zużycia energii i mediów pn. amiMeasure, dzięki któremu możliwe będzie zoptymalizowanie ich zużycia i magazynowania. AmiMeasure to system monitorujący zużycie mediów, stworzony z myślą m.in. o przemyśle i budynkach użyteczności publicznej oraz gospodarstwach domowych. Kompleksowy system pomiarowy dostarczy informacji nie tylko o całkowitym
  zużyciu lecz również wskaże nieprawidłowości w działaniu infrastruktury, zbyt wysokim poziomie napięć, niekorzystny współczynnik mocy czy wycieku wody.

   

   

   

   Industrial Support

   Walczymy do końca to dewiza naszego partnera firmy Industrial Support z miasta Legnica. Kolejne nowe wyzwania otwierają się przed nami, wspólnie osiągniemy sukces.

    SCHUNK Intec Sp. z o.o.

    Dzięki duchowi pionierstwa i doskonałości wyznaczamy światowe standardy.
    Asortyment 11 tys. standardowych komponentów firmy SCHUNK to największa na świecie oferta systemów chwytakowych i technologii mocowania pochodzących z jednego źródła, stworzona po to, by wcielić w życie innowacyjne pomysły, osiągnąć poprawę jakości produkcji i wydajności i tym samym wzmocnić pozycję rynkową naszych Klientów.

     

     

     Amister w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami

     Firma Amister widnieje w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami posiadając numer identyfikujący BDO: 000429194