Kariera

„Praca to przedłużenie osobowości. To osiągnięcia. To jeden ze sposobów
na zdefiniowanie siebie samego oraz określenie swojej wartości i poziomu człowieczeństwa”.

Peter Drucker

#amiTeam: nowa jakość
na rynku pracy

Nazywamy siebie rodziną profesjonalistów. Mamy ambicje stworzenia wyjątkowego zespołu składającego się z ludzi
o szczególnych umiejętnościach, ludzi, których łączą szczególne relacje.

Zaczynaliśmy jako mała polska firma inżynierska. Teraz jesteśmy liczącym się na rynku dostawcą technologii i firmą o dużym znaczeniu regionalnym. Dążymy do tego, by być najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie. Ponadto zależy nam na dobrej atmosferze pracy, toteż chcemy wyznaczać nowe standardy
w budowaniu relacji międzyludzkich.

Firma to ludzie, dlatego wspieramy naszych pracowników
w zdobywaniu przez nich kolejnych szczebli na ścieżce kariery, zależy nam na ich rozwoju oraz satysfakcji zawodowej. Chcemy, aby marka AmiSter była firmą pierwszego i ostatniego wyboru
dla ekspertów oraz ludzi z pasją i zacięciem do rozwoju.

Należymy do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

 

quote-icon Gdybym 13 lat temu usłyszała, jaki sukces osiągniemy, nie uwierzyłabym. Dzisiaj to ja mówię innym, że za kolejnych kilka lat będziemy jedną z najlepszych firm w branży. Aby tak się stało, potrzebujemy wyjątkowych ludzi! quote-icon

Anna Grabowska Kierownik działu administracji i kadr

Proces rekrutacji

01

Zbieranie CV

02

Analiza CV i nadesłanych aplikacji

03

Weryfikacja aplikacji i kontakt telefoniczny

04

Rozmowa kwalifikacyjna

05

Decyzja o zatrudnieniu

06

Podpisanie umowy o pracę oraz onboarding

Etapy procesu rekrutacji - szczegóły

Zbieranie CVPublikujemy ogłoszenia zarówno w zakładce Kariera na naszej stronie internetowej, jak i na portalu pracuj.pl oraz na LinkedIn, Facebooku Zerknij w te miejsca i dowiedz się, jakie są główne zadania przewidziane na stanowisku pracy, co wymagamy, a także co oferujemy jako Pracodawca.
Analiza CV i nadesłanych aplikacjiWnikliwie analizujemy każde nadesłane CV, selekcjonujemy najlepsze aplikacje.
Weryfikacja aplikacji i kontakt telefonicznyKontaktujemy się telefonicznie po wyselekcjonowaniu aplikacji, najbardziej dopasowanych do wymagań stanowiskowych. Jeśli w danym momencie nie możesz akurat rozmawiać – nie martw się, ponieważ skontaktujemy się SMS–em z informacjami o rekrutacji.
Rozmowa kwalifikacyjnaSpotkamy się w firmie bądź zdalnie – zależnie od Twoich preferencji. Na rozmowie obecna jest rekruterka wraz z kierownikiem zespołu do którego aplikujesz.
Decyzja o zatrudnieniuKiedy obie strony są zainteresowane współpracą – następuje decyzja o zatrudnieniu. Otrzymasz informację o propozycji współpracy w ciągu maksymalnie tygodnia od momentu rozmowy kwalifikacyjnej. Feedback po spotkaniu otrzymasz również w przypadku negatywnej decyzji.
Podpisanie umowy o pracę oraz onboardingKońcowym etapem procesu jest podpisanie umowy oraz onboarding. Już na samym początku otrzymasz komplet informacji, które mogą okazać się pomocne w pierwszych dniach pracy.

Aktualnie poszukujemy pracowników
na następujące stanowiska:

Automatyk / Programista PLC

Programista PLC w głównej mierze odpowiedzialny jest za programowanie sterowników PLC. Wdraża oraz testuje dostarczane systemy sterowania. Jeżeli szukasz wyzwań zawodowych, ale też pracy w przyjaznej i profesjonalnej organizacji - to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Szczegóły arrow-symbol

Robotyk

Robotyk odpowiedzialny jest za programowania, konfigurowanie oraz uruchamianie robotów przemysłowych. Jeżeli szukasz robotycznych wyzwań, ale też pracy w przyjaznej i profesjonalnej organizacji, to, jest to ogłoszenie dla Ciebie.

Szczegóły arrow-symbol

Co oferujemy?

Bardzo dobre warunki pracy
Elastyczny czas pracy
Praca w zespole eksperckim
Elastyczność w zakresie miejsca pracy
Pakiet benefitów pracowniczych
Wsparcie w rozwoju osobistym
Indywidualne podejście do pracownika

Nie możesz znaleźć odpowiedniego dla siebie ogłoszenia? Skorzystaj z poniższego formularza

    Wyślij CV lub wstaw link do LinkedIn