Prefabrykacja szaf elektrycznych

Firma amiSter ma ogromne doświadczenie w zakresie prefabrykacji szaf elektrycznych. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób elastyczny, świadcząc usługi kompleksowo lub wspierając klienta na konkretnym etapie — od projektowania aż do montażu i uruchomienia szafy u klienta końcowego.

Budowa szaf sterowniczych — poznaj ofertę

Przygotowanie projektu

Budowaliśmy szafy elektryczne dla wielu znanych marek z różnych sektorów, m.in. automotive.

Tworzymy projekty szaf sterowniczych na podstawie najlepszych standardów wypracowanych w przemyśle automotive, ale również z zachowaniem standaryzacji, którą przekazuje poszczególny klient.

Budowa szafy elektrycznej

Zajmujemy się prefabrykacją szaf zarówno na bazie stworzonego przez nas projektu, jak i dokumentacji otrzymanej od klienta. Budujemy szafy elektryczne, zapewniając wszystkie elementy automatyki lub z wykorzystaniem materiałów otrzymanych od klienta. W takim przypadku firma amiSter gwarantuje m.in. korytka grzebieniowe, listwy zaciskowe, przewody czy końcówki. Klient natomiast dostarcza elementy automatyki — sterowniki bezpieczniki, zasilacze, systemy bezpieczeństwa.

 

Zamówienie komponentów

Oferujemy usługę zamówienia komponentów potrzebnych do prefabrykacji szafy sterowniczej.

 

Montaż szafy sterowniczej

Zbudowane szafy sterownicze dostarczamy na potrzeby danej maszyny. Proponujemy również usługę montażu i uruchomienia u klienta końcowego. W swojej ofercie umożliwiamy także pełen elektromontaż oraz usługi programistyczne.

Prefabrykacja szaf elektrycznych — co nas wyróżnia

Elastyczne podejście do klienta
Kompleksowość
Wieloletnie doświadczenie — zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów
Tworzymy szafy elektryczne dla każdej branży

Chcesz wiedzieć więcej?

Wojciech Strzebinczyk

Kierownik działu elektrycznego

Inne usługi firmy amiSter

W zakresie IT przemysłowego naszym partnerem jest Explitia S.A.