Produkty

amiMeasure

System amiMeasure łączy dane pochodzące z różnych źródeł (np. dane z urządzeń pomiarowych, udostępnione przez inną aplikację, wewnętrzny serwis lub zewnętrzne portale). Przedstawia je w jednej aplikacji, w sposób czytelny i umożliwiający sprawną analizę.

Dzięki temu ważne dane są w jednym miejscu, a sprawny dostęp do realnych wyników jest wsparciem w efektywnym podejmowaniu wielu decyzji biznesowych, dotyczących m.in. zużycia mediów, przyszłych inwestycji czy optymalizacji kosztów procesów produkcyjnych.

Jak to działa?

System amiMeasure składa się z:

  • aplikacji konsumenckiej — pozwala na wizualizację danych, pochodzących m.in. z różnych: maszyn, urządzeń, serwisów. Daje również możliwość dodawania widżetów do sterowania (np. przełącznik, wpisywanie wartości zadanej). Dane zobrazowane są w czytelny sposób — w postaci wykresów, progress barów, treści. Aplikacja konsumencka jest intuicyjna w obsłudze i w codziennym korzystaniu nie wymaga specjalistycznej wiedzy.
  • Części integratorsko-deweloperskiej – odpowiada za edycję scen i tworzenie logiki dla całego rozwiązania.

System jest elastyczny i umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymogów konkretnej działalności. Możliwości wykorzystania systemu i osiągania wymiernych korzyści z posiadanych danych jest naprawdę wiele!

 

Cele i korzyści zastosowania systemu amiMeasure

dostęp do danych Szybki dostęp do realnych danych.
sprawna analiza danych Łatwa analiza danych.
efektywne decyzje biznesowe Wsparcie w podejmowaniu efektywnych decyzji biznesowych.
optymalizacja kosztów zużycia mediów Optymalizacja kosztów na podstawie uzyskanych danych.

Funkcje systemu amiMeasure

Archiwizacja – Podejmując decyzje biznesowe potrzebujesz nie tylko aktualnych danych, ale również wskaźników z poprzednich dni, miesięcy czy lat. Dzięki systemowi amiMeasure w łatwy sposób zyskasz wiedzę o historycznych danych.

Akwizycja – Sprawdzanie wskaźników z wielu maszyn, urządzeń czy aplikacji jest niezwykle trudne i czasochłonne. Rozwiązanie amiMeasure pozwala na stały dostęp do aktualnych danych. Pobiera bowiem informacje, m.in. z urządzeń pomiarowych, aplikacji czy zewnętrznych serwisów.

Wizualizacja –  Wystarczy jedno spojrzenie i znasz dane. Narzędzie umożliwia wizualizację danych w formie tekstowej, wykresów, progress barów, widżetów. Jest elastyczne i pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Codzienne korzystanie z systemu amiMeasure jest intuicyjne — nie wymaga specjalistycznej, technicznej wiedzy.

Alarmowanie – Jak sprawić, aby klimatyzacja nie zostawała aktywna po godzinach pracy biura? Jak mieć pewność, że temperatura w danym pomieszczeniu nie przekroczy ustalonego poziomu? Odpowiedzią jest szybki dostęp do informacji — zyskaj go dzięki alertom. System amiMeasure po przekroczeniu określonych wskaźników wysyła automatyczne wiadomości (alerty), np. mailowo. Dzięki temu, w razie przekroczenia określonego wskaźnika, od razu otrzymasz informację.

Rozwój amiMeasure

System jest stale rozwijany o nowe funkcje i możliwości. Jego elastyczność  i skalowalność sprawiają, że przyniesie wiele korzyści zarówno dużym zakładom produkcyjnym, jak i dostarczając dane, które pozwolą na optymalizację kosztów, np. zużycia energii elektrycznej.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dyrektor Pionu IT firmy amiSter Adrian Stelmach

Adrian Stelmach

Dyrektor pionu IT