Blog

Kongres AGD

8 grudnia, 2021

Znacie pojęcie BWS-ów? „Bardzo ważnych spotkań”… o niczym. Ileż takich było, prawda? Często też zdarzają się niestety całe takie eventy, ale zupełnie innym przykładem był #KongresAGD, w którym wzięliśmy udział w ubiegłym tygodniu i pod którego pozostaję wrażeniem.
Przepis na udany networking i matchmaking – „nie puszczać tego na żywioł”, ale moderować relacje i zainwestować w przygotowania odpowiednio wcześniej.
Sesja business mixer’owa podczas kongresu była metodycznie świetnie opracowana i w prosty, skuteczny sposób przeprowadzona:
– trafne zestawienie osób w mniejsze tematyczne grupy przy osobnych stolikach,
– krótkie przedstawienia osób biorących udział w spotkaniu,
– szybka weryfikacja wspólnych tematów i potencjału do projektów lub zmiana grupy…
A to wszystko w grupie decydentów i osób przygotowanych do udziału w takim wydarzeniu. Tylko tyle i aż tyle. To były znakomite spotkania a dla takich bierze się udział w kongresach i konferencjach.

Anna Kądzielewska gratuluję znakomitej organizacji.

#SektorAGD w Polsce stanowi dla nas naturalne rozwinięcie znakomitych i wieloletnich relacji z firmą Electrolux i świadomie chcielibyśmy zwiększyć swój udział w tym rynku. Chętnie podejmiemy współpracę jako doświadczony dostawca maszyn produkcyjnych i systemów informatyki przemysłowej.

#APPLIA#LódzkaSpecjalnaStrefaEkonomiczna#KongresAGD

LinkedIn